img
Solo

Uzman Ekip & Deneyimli Kadro

Yeni Nesil Pos Sistemi - Form Bırakın Sizi Arayalım Restoran ve Cafeler için tasarlanan pos sistemini kullanmaya hemen başla

img
Solo

Uzman Ekip & Deneyimli Kadro

Restoran, Market ve Mağazalara Özel Yazılım Çözümleri. Restoran Yazılımı

img
Solo

Uzman Ekip & Deneyimli Kadro

Deneyimli, Uzman Ekip. Ekibimiz 10-15 yıl deneyimli ve hep barkod sistemleri alanında servis vermiş teknik servis uzmanlardan oluşuyor.

Hizmetler

Hizmetler

Hizmetler
Tümünü İnceleyin

Solo Teknoloji, 2020 yılında yazar kasa satışı ile başladığı iş hayatında, kısa zamanda bünyesine kattığı teknik destek hizmeti ile sektöre güçlü bir giriş yapmıştır. Barkodlu sistem satış ve kurulumunun yanı sıra terazi ve yazılımlarla donattığı ürün yelpazesi ve hizmetleri ile sektörün tanınan ve bilinen kurumları arasına girerek çok sayıda ödül almıştır.

Otomasyon sistemleri ile uyumlu yeni nesil yazar kasa, barkodlu barkodsuz ürünler, terazi ve diğer aksesuarın satış, kurulum ve desteğinde öncü kuruluşlar arasında yer alan Solo Teknoloji güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Barkod, elektronik ve yazılım olmak üzere üç alanda Teknik Servis Desteği veren Solo Teknoloji, uzman bir kadroyla çalışmalarına devam etmektedir.

img
img
20yıllık
Deneyim ve Uzmanlık
HAKKIMIZDA

SOLO TEKNOLOJİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Solo Teknoloji Otomasyon sistemleri ile uyumlu yeni nesil yazar kasa, barkodlu barkodsuz ürünler, terazi ve diğer aksesuarın satış, kurulum ve desteğinde öncü kuruluşlar arasında yer alan Solo Teknoloji güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Detaylar
Blog

Blog & Haberler

Blog
Tümünü İnceleyin
img
Blog Yazısı

Blog yazısının açıklamasının kısa detay kısmının bulunacağı alandır.

16/02/2021
Markalar

Markalar

Referanslar
logo
logo