img
Solo

Zebra TC52X / TC57X

single
single
single
single
single
single
single
single
single
single
single

Zebra TC52X / TC57X

Zebra TC52x/TC57x'i tercih ettiğinizde, en çok satan TC52/TC57 dayanıklı el tipi dokunmatik bilgisayara ve daha fazlasına sahip olursunuz. Kullanım kolaylığını ve üretkenliği daha da artırarak çok farklı bir kullanıcı deneyimi sunan gelişmiş Zebra özellikleri. En yeni mobil teknolojileri daha fazla destekleyerek daha çok değer sunan ödeme çözümlerinin ve üstün gelecek güvencesi gibi yeni uygulamaların önünü açıyor. Cihaz yönetimi, cihaz entegrasyonu, uygulama geliştirme ve kullanıcı arayüzünü kolaylaştıran Mobility DNA araçları. Ekonomik yükseltme için TC52/TC57 aksesuarlarıyla geriye dönük uyumludur. Cihazınızı her zaman korumanızı sağlayan güvenlik güncellemeleri dahil, hepsi sınıfında Android 10'un gücünü sunan ilk cihazda.

Ürün Açıklama

Zebra TC52x/TC57x'i tercih ettiğinizde, en çok satan TC52/TC57 dayanıklı el tipi dokunmatik bilgisayara ve daha fazlasına sahip olursunuz.

Çok farklı bir kullanıcı deneyimi sunan gelişmiş Zebra özelliklerine sahip olun ve kullanım kolaylığını ve üretkenliği yeni boyutlara taşıyın. TC52x/TC57x Android 10 sürümünü kullanan sınıfının ilk cihazıdır ve personelin daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli çalışmasını sağlayan yeni özelliklere sahiptir. Hızlı 2.45 GHz işlemci ve Evrensel Flash Depolama (UFS) uygulama performansı geliştirir ve yanıt süresini artırır. Gelişmiş yüksek çözünürlüklü Full HD (1080 x 1920) dokunmatik ekran 5 inçlik ekranın tamamını kullanır ve olağanüstü 600 NIT parlaklık, parlak güneş ışığında bile üstün iç/dış mekan okunabilirliği sunar. Gelişmiş SE4720 tarama motoru hareket toleransını artırır ve barkodları hızlı ve kolay bir şekilde yakalayan daha büyük ‘etkili nokta’ sunar. PowerPrecision+ yüksek kapasiteli pil, 14 saatlik güce sahiptir. Personelin vardiya sırasında pilleri değiştirmeleri gerekirse, iki dakikalık Warm Swap (çalışırken değiştirme) modu bunu kolaylaştırır.

Üstün gelecek güvencesi sağlayan en yeni teknolojik yeniliklere sahip olun. TC52x/TC57x pili de kapsayan muhafaza ile çok daha dayanıklı. Verimlilik ve görev doğruluğunu artıran son teknoloji eller serbest hizalayarak kullanılan iş akışları ve Zebra'nın HD4000 kafaya takılan ekran desteği gibi gelişmiş teknolojiler için destek ve yatırımınızı koruyan çözümler. Daha yüksek WiFi ve Bluetooth bağlantı hızları, artırılmış menzil, daha az pil tüketimi. Üç mikrofon, yüksek sesli hoparlörler ve gürültü iptal teknolojisi sayesinde TC52x/TC57x sınıfının en iyi ses kalitesine sahiptir. İki kamerası esnekliği artırır: 5 MP ön kamera video aramalar yapan personelin işbirliğini artırır; 13 MP renkli arka kamera ile çekilen ayrıntılı fotoğraf ve videolar anında durum kanıtı/teslimat/hizmet, yerinde destek ve daha fazlasını sunar. Hücresel bağlantı konusunda TC57x çok başarılı. Hücresel ağ üzerinden daha iyi bir uygulama performansı sunan operatör birleştirme desteği, ilk müdahale ekiplerini destekleyen lider kamu güvenliği ağları onayı ve daha fazlası.

Geleceğe hazır platform ve uzun süreli destek size geliştirebileceğiniz bir çözüm sunar, mevcut TC52/TC57 aksesuarlarıyla geriye dönük uyumluluk sayesinde ekonomik bir şekilde yükseltebilirsiniz. Mobility DNA araçları cihaz yönetimi, cihaz entegrasyonu, uygulama geliştirme ve kullanıcı arayüzünü kolaylaştırır. TC52x/TC57x cihazlarınızı her gün güvende tutan gerekli güvenlik güncellemelerini sunan ve desteklenen Kurumsal Mobil Yönetim (EMM) üzerinden kablosuz bağlantı ile uzaktan güncelleme sağlayan LifeGuard™ for Android™ sadece Zebra tarafından sunuluyor.

 

Diğer Ürünler